Kontakt oss

KONTAKT OSS

 

1. Hvordan melde meg på et lag?

Fyll ut navn, epost adresse hvis du har, telefon eller mobil nummer hvis du har, og velg hvilket år du er født. Skriv i meldingsfeltet hvilket lag/treningsgruppe du vil være med på, eller spørsmål du vil ha svar på. Har du epost eller mobil, så svarer vi deg der.

 

2. Når og hvor har vi treninger?

Jenter U19 - i Hvalerhallen mandag 18:30 til 20:30, og torsdag 18:00 til 19:30.

Jenter og gutter U15 og U17 - i Hvalerhallen mandag 18:00 til 20:30, og i gymsalen på Åttekanten Skole, Vesterøy på onsdag 19:00 - 21:00.

Mini-volley gruppa - Hvalerhallen mandag 15:00 til 16:30, og i gymsalen på Åttekanten Skole onsdag 17:30 til 19:00.

 

3. Må jeg har godkjenning av foreldre for å bli med?

Ja, foreldre må vite at du blir med på treninger hos oss. Blir du med på lag som spiller i ungdomsserien, så kan det hende at foreldrene dine på stille opp med transport til en av serierundene.

 

4. Hva koster det å være med?

Du kan bli med på noen treninger uten at det koster noe. Hvis du fortsetter og blir medlem i klubben, så koster det kr. 250,- per år i kontingent. I tillegg er det treningsavgift på kr. 500,- per halvår. For mini-volley er kontingenten kr. 200,- og det er ingen treningsavgift.

 
 
 

 
 

HVALER VOLLEBALLKLUBB

 

Er en ung klubb, stiftet 07.07.2013.

Vi er medlem i Norges Idrettsforbund og Norges Volleyballforbund - Region Øst.

 

Treningstilbudet er primært rettet mot barn og ungdom i alder 7 til 19 år. Lagene deltar i turneringer i mini-volleyball og ungdomsserie. I tillegg har vi en gruppe for voksne som ønsker å bruke volleyball som trim og trening.

 

Vår filosofi er at ungdommene også skal delta i klubbens daglige drift, som medlemmer i styre og komiteer.

KONTAKT OSS

 

Hvalerhallen, Rødveien 20

Asmaløy, 1684 Vesterøy

 

T. 922 70 727 - 913 28 050

E. post@hvalervbk.no

W. www.hvalervbk.no

STYRET I KLUBBEN 2017

Leder

Ivar Ness

ivar@hvalervbk.no

Nestleder

Emma Fredriksen

emma@hvalervbk.no

Sekretær

Emilie Karlsen

emilie@hvalervbk.no

Kasserer

Ole Petter Dilling

olepetter@hvalervbk.no

Styremedlem

Janne Nilsen

janne@hvalervbk.no

Styremedlem

Ragnhild Fluge

ragnhild@hvalervbk.no

Styremedlem

Tove Arntsen

tove@hvalervbk.no

Varamedlem

Silvija Lande

silvija@hvalervbk.no

Oppmann US

Ole Petter Dilling

olepetter@hvalervbk.no

Oppmann Mini

Kirsti Magnussen

kirsti@hvalervbk.no

Copyright @ All rights reserved