Guttelagene

GUTTELAG I SESONGEN 2016/2017

G-U19

KOMMER?

Kaptein G-U19

HVEM

BLIR

DET?

RESULTATER I US G-U19 SESONG 16/17

Vi er klare for G-U19 lag, og ønsker alle som vil være med hjertlig velkommen til en utfordrende og tøff idrett!

Turnering

Plassering

Vunnet kamper

Tapt kamper

Sett-resultat

Ranking poeng

US R1 Galla Tønsberg VBK

 

 

 

 

 

US R2 Ros IL

 

 

 

 

 

US R3 Skjetten VBK

 

 

 

 

 

US R4 Hønefoss VBK

 

 

 

 

 

RM U19 Askim VBK

 

 

 

 

 

US R5 Ros IL

 

 

 

 

 

US R6 Skjeberg

 

 

 

 

 

US R7 Tønsberg VBK

 

 

 

 

 

Storturnering Quality

 

 

 

 

 

G-U17

KOMMER?

Kaptein G-U17

HVEM

BLIR

DET?

RESULTATER I US G-U17 SESONG 16/17

Vi er klare for G-U17 lag, og ønsker alle som vil være med hjertlig velkommen til en utfordrende og tøff idrett!

Turnering

Plassering

Vunnet kamper

Tapt kamper

Sett-resultat

Ranking poeng

US R1 Galla Tønsberg VBK

 

 

 

 

 

US R2 Ros IL 3. div.

 

 

 

 

 

US R3 Sarpsborg VBK 3. div.

 

 

 

 

 

US R4 Koll IL Ranking turn.

 

 

 

 

 

RM U17 Askim VBK

 

 

 

 

 

US R5 Ros IL 3. div.

 

 

 

 

 

US R6 Koll IL 3. div.

 

 

 

 

 

US R7 Galla Tønsberg

 

 

 

 

 

Storturnering Quality

 

 

 

 

 

G-U15

KOMMER?

Kaptein G-U15

HVEM

BLIR

DET?

RESULTATER I US G-U15 SESONG 16/17

Vi er klare for G-U15 lag, og ønsker alle som vil være med hjertlig velkommen til en utfordrende og tøff idrett!

Turnering

Plassering

Vunnet kamper

Tapt kamper

Sett-resultat

Ranking poeng

US R1 Galla Askim VBK

 

 

 

 

 

US R2 Holstad IL 3. div.

 

 

 

 

 

US R3 Halden VBK 3. div.

 

 

 

 

 

US R4 Tønsberg Ranking turn.

 

 

 

 

 

RM Tønsberg VBK

 

 

 

 

 

US R5 Halden VBK 3. div.

 

 

 

 

 

US R6 Vestli IL 3. div.

 

 

 

 

 

US R7 Galla Askim VBK

 

 

 

 

 

Storturnering Quality

 

 

 

 

 

HVALER VOLLEBALLKLUBB

 

Er en ung klubb, stiftet 07.07.2013.

Vi er medlem i Norges Idrettsforbund og Norges Volleyballforbund - Region Øst.

 

Treningstilbudet er primært rettet mot barn og ungdom i alder 7 til 19 år. Lagene deltar i turneringer i mini-volleyball og ungdomsserie. I tillegg har vi en gruppe for voksne som ønsker å bruke volleyball som trim og trening.

 

Vår filosofi er at ungdommene også skal delta i klubbens daglige drift, som medlemmer i styre og komiteer.

KONTAKT OSS

 

Hvalerhallen, Rødveien 20

Asmaløy, 1684 Vesterøy

 

T. 922 70 727 - 913 28 050

E. post@hvalervbk.no

W. www.hvalervbk.no

STYRET I KLUBBEN 2017

Leder

Ivar Ness

ivar@hvalervbk.no

Nestleder

Emma Fredriksen

emma@hvalervbk.no

Sekretær

Emilie Karlsen

emilie@hvalervbk.no

Kasserer

Ole Petter Dilling

olepetter@hvalervbk.no

Styremedlem

Janne Nilsen

janne@hvalervbk.no

Styremedlem

Ragnhild Fluge

ragnhild@hvalervbk.no

Styremedlem

Tove Arntsen

tove@hvalervbk.no

Varamedlem

Silvija Lande

silvija@hvalervbk.no

Oppmann US

Ole Petter Dilling

olepetter@hvalervbk.no

Oppmann Mini

Kirsti Magnussen

kirsti@hvalervbk.no

Copyright @ All rights reserved