Mix gruppa

MIX-GRUPPE SESONGEN 2016/2017

Alle over 19 år

ER I UTVIKLING

Kaptein mix-lag

BLIR

DET

DEG?

Vi er klare for mix-gruppe, og ønsker alle som vil være med hjertlig velkommen til en gøyal og utfordrende idrett!

 

Muligheter for turneringer er til stede også for de som ønsker å spille volleyball uten prestasjonspress. Det er mulig å delta bl.a. i veteran klasser for 30, 40 og 50 åringer, og lokale vennskapskamper mot lag i lavere divisjoner.

 

I utgangspunktet trener vi uten spesifikt mål annet enn for gøy og trim, men hvis noen etterhvert føler at man ønsker å utvikle segg videre og prøve seg mot andre lag, får vi til det også.

 

Kontakt oss, eller møt bare opp en mandag, så tar vi det derfra. Ses i Hvalerhallen kl. 18:30.

MULIGE TURNERINGER SESONGEN 16/17

Turnering

Plassering

Vunnet kamper

Tapt kamper

Sett-resultat

Poeng

Veteran NM, Tønsberg 13.05.17

 

 

 

 

 

HVALER VOLLEBALLKLUBB

 

Er en ung klubb, stiftet 07.07.2013.

Vi er medlem i Norges Idrettsforbund og Norges Volleyballforbund - Region Øst.

 

Treningstilbudet er primært rettet mot barn og ungdom i alder 7 til 19 år. Lagene deltar i turneringer i mini-volleyball og ungdomsserie. I tillegg har vi en gruppe for voksne som ønsker å bruke volleyball som trim og trening.

 

Vår filosofi er at ungdommene også skal delta i klubbens daglige drift, som medlemmer i styre og komiteer.

KONTAKT OSS

 

Hvalerhallen, Rødveien 20

Asmaløy, 1684 Vesterøy

 

T. 922 70 727 - 913 28 050

E. post@hvalervbk.no

W. www.hvalervbk.no

STYRET I KLUBBEN 2017

Leder

Ivar Ness

ivar@hvalervbk.no

Nestleder

Emma Fredriksen

emma@hvalervbk.no

Sekretær

Emilie Karlsen

emilie@hvalervbk.no

Kasserer

Ole Petter Dilling

olepetter@hvalervbk.no

Styremedlem

Janne Nilsen

janne@hvalervbk.no

Styremedlem

Ragnhild Fluge

ragnhild@hvalervbk.no

Styremedlem

Tove Arntsen

tove@hvalervbk.no

Varamedlem

Silvija Lande

silvija@hvalervbk.no

Oppmann US

Ole Petter Dilling

olepetter@hvalervbk.no

Oppmann Mini

Kirsti Magnussen

kirsti@hvalervbk.no

Copyright @ All rights reserved